Elif Makarna | Bu web sitesi Webyönet Sürüm 5.0 ile hazırlanmıştır.
 
 
 

1975 yılından bu yana mutfaklarımızda lezzetle tükettiğimiz Elif Makarna, Nuh`un Ankara Makarnası`nın tescilli markası iken, gördüğü yoğun ilgi üzerine 2007 yılında ayrı bir kurumsal yapı üzerine markalaştırma kararı alınmıştır. Bu doğrultuda Çankırı`da tamamen kendisine ait modern tesislerde üretimine geçilen Elif Makarna, 16.155 metrekare açık, 5.595 metrekare kapalı alan üzerinde yıllık 18.360 ton kapasiteyle üretim yapmaktadır.

Bu tesislerde perakende ve catering grubuna Arpa Şehriye, Tel Şehriye, Burgu, İnce Uzun, Yüksük, Fiyonk, Boncuk, Mantı, Erişte, Kuskus ve Çubuk Makarna çeşitlerinin yanısıra İrmik üretimi gerçekleştirilmektedir. Tamamen son teknolojiye sahip tesislerde, el değmeden ve üretimin her aşamasında sağlık koşullarına uygun bir prosesle üretilen Elif Makarna, sadece buğdaydan katkısız olarak sofralarınıza sunulmaktadır.

Elif Makarna ile ilgili yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olmak için eposta grubumuza üye olabilirsiniz.
Ad-Soyad :
Eposta :
Gerçek Ziyaretçilerimize Sanal Dünyadan Merhaba!

Elif Makarna markamızın değerli dostları 20 / 04 / 2008 tarihi itibariyle Elif Makarnacılık San. ve Tic. A.Ş. firmamızın ürün tanıtımına yönelik resmî web sitemiz yayın hayatına başlamıştır. Gelişmiş İçerik Yönetim Sistemi (CMS) olan Webyönet ...

Peynirli Gnochetti

Gerekli Malzemeler: (4 kişilik)

• 1 paket deniz kabuğu makarna,
• 50 gr tereyağı,
• 60 gr çiğ krema,
• 50 gr gravyer peyniri

Fatura ve Banka Hesap Bilgileri  İletişim Bilgileri  Ulaşım-Kroki
Son güncelleme: 4.7.2008 1
Bu site ileri düzey web tasarım ve içerik yönetim sistemi olan
Webyönet 5.0 ile hazırlanmıştır. Her hakkı saklıdır. © 2008
Etiket: Elif Makarna, Ankara, İskitler